Інтернет-магазин навчальної літератури "Дім книги"

«Дім книги» - мережа книжкових магазинів навчальної літератури. «Дім книги» співпрацює з кращими українськими видавництвами, внаслідок чого асортимент інтернет-магазину налічує 55 000 найменувань книг.

Перейти на сайт - Дім книги

Рік реалізації - 2011

1

Інтеграція з 1С

Для обліку торгових операцій менеджери замовника використовують систему 1С. Налаштування інтеграції дозволило з боку 1С автоматично вивантажувати товари і формувати з них каталог. Замовлення, які здійснюють користувачі, також обмінюються з 1С, як в один, так і у зворотний бік.

2

«Розумний» фільтр

Для інтернет-магазину з великою кількістю товарів важливо щоб користувач міг швидко та легко знайти у цілому каталозі товари, які відповідають його очікуванням. Цю задачу вирішує «розумний» фільтр, що дає змогу формувати вибірку з товарів, як відповідають заданим параметрам.

3

Функціонал «Повідомити про наявність»

Запорука успішних продажів – турбота про клієнта та індивідуальний підхід. Для того щоб, клієнти інтернет-магазину могли дізнатись про появу товару, що на даний момент відсутній було реалізовано фіункціонал «повідомити про наявність». Коли товар знову буде у продажі, на електронний адрес покупця буде відправлено повідомлення про доступність книги, її нову ціну та поновлений опис.

4

Автоматичне завантаження додаткових властивостей
товару і ілюстрацій

5

Інтеграція з платіжними системами

  • WebMoney
  • Liqpay
  • InterKassa
6

Інтеграція з системою служби доставки

Укрпошта

Кольори та шрифти

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.