Що таке WISE SOLUTIONS ACADEMY ?

WS Academy – це навчальна академія, створена компанією Wise Solutions. Вона являє собою комплексні курси з програмування та пошукового маркетингу.

Протягом 12-ти років ми наполегливо працюємо над розробкою ефективних сайтів та інтернет-магазинів, налаштуванням результативної контекстної реклами, успішним просуванням сайтів, впровадженням CRM та корпоративних порталів для покращення комунікацій. Впродовж цього періоду ми шукали справді працюючі інструменти та методики для отримання бажаних результатів. А також, навчали нових працівників, щоразу підбираючи методи для швидкого засвоєння матеріалу. Тепер нам точно є, про що Вам розказати ;)

Чому варто навчатись у WS Academy?

КОМПЛЕКСНО

Поєднуємо лекційні заняття та практичні завдання

ЗРОЗУМІЛО

Розпочнемо з елементарного, Ви не "заблукаєте"у термінах

ЕФЕКТИВНО

Концентрована відібрана інформація, розбір кейсів

У ТЕРНОПОЛІ

Проведення курсів у офісі у м. Тернопіль

ПРАКТИЧНО

Усі знання практичні та готові до застосування у реальному житті ;)

ЕКСПЕРТНО

Сертифіковані лектори - наші працівники та спеціалісти своїх справ

IT курси у Тернополі

Для кого це буде корисно?

чекаємо на навчанні

ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ

Пройшовши курс, ви зможете самостійно просувати свій бізнес та грамотно оцінити роботу свого співробітника або підрядника.

МАРКЕТОЛОГІВ

Прокачайте своє розуміння інтернет-маркетингу та отримайте новий скілл.Тримайте руку на пульсі

чекаємо на навчання власників бізнесу
інтернет-маркетинг для початківців

МОЛОДИХ ТА АМБІТНИХ

Опануйте ази нової професії - цікавої та перспективної. Курси починаються з базових тем - Ви не заблукаєте в нових термінах і інструментах.

ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ

У жорсткій кадровій конкуренції за більш перспективне робоче місце перевага завжди надається тим, хто знає трішки більше ніж того вимагає посада.

навчання ТОП-менеджерів

Які є навчальні курси?

крнсультація спеціаліста

Залишились запитання?

Не можеш обрати курс чи не отримав(-ла) достатньо інформації? Заповни форму, щоб отримати кваліфіковану консультацію ;) Краще за 5 хв. обговорити все, аніж кілька днів "мучитись" у роздумах ;)

Замовити консультацію

Відгуки тих, хто уже навчався у Wise Solutions Academy

Іра Янко

Іра Янко

студентка курсу РРС-спеціаліст

Хочу подякувати викладачам курсу за те, що вони були надзвичайно привітними, завжди позитивними, старалися викласти матеріал доступно, не залежно від того, чи в минулому ви були спеціалістом чи вперше познайомилися з інформацією. Також, вони завжди були на зв’язку, допомагали з вирішенням домашніх завдань. На заняттях не було нудної теорії, всі матеріали були дуже цікавими та корисними. Викладачі наводили приклади зі свого досвіду, тому дві години навчання проходили дуже швидко.

Назар Шевченко

Назар Шевченко

студент курсу "РРС-спеціаліст"

Курс є дуже інформативним. Навіть якщо ви вже стикалися з контекстною рекламою, маєте основу, завжди є такі елементи які просто вилітають з голови і саме цей курс може слугувати вам певною мірою, яка допоможе пригадати усі елементи. Курс завжди оновлюється, тобто те, що Google випустив буквально вчора вже є в цьому курсі. Тому всіх запрошую, від себе рекомендую даний курс, пройти його варто спеціалістам, які відчувають, що їхні знання трішечки не актуальні  для сьогодення.

Блінов Євген

Блінов Євген

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Отримав чітке уявлення про роботу і просування сайту, достатньо для постановки завдань та важливості роботи. Виконання повністю завдяки орієнтації курсу та лекторів на результат.

Світлана Чугай

Світлана Чугай

студентка курсу "РРС-спеціаліст"

Дуже задоволена, багато цінної інформації, яку подають в дуже доступній формі. Є багато практичних завдань які, навіть тим людям які не стикались ніколи з контекстною рекламою, в силі їх виконати, а також побачити ефект і результат від її запровадження. Всім рекомендую. Дівчата супер молодці. Дякую!

Юлія Прокопишин

Юлія Прокопишин

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Коли я прийшла на курс, то дізналась більше про СЕО, про те чи інше чим хотіла би займатися. Навчальний курс надзвичайно інформативний, цікавий, системний, викладачі чуйні і "в темі".

Купер Микола

Купер Микола

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Мене приємно вразила комплексна програма навчання, команда першокласниих спеціалістів.
Все підібрано ідеально!

Тарас Тарабанов

Тарас Тарабанов

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Найбільше сподобалась практична складова курсу, особливо наочне відпрацювання теоретичних знань, отриманих під час занять. Задоволений роботою лекторів повністю.

Олександр Васильєв

Олександр Васильєв

SEO-спеціаліст

Проходив навчання по програмі "SEO – спеціаліст" в рамках опанування професій при прийомі на роботу і хочу щиро подякувати Світлані за знання. Отримав сертифікат. Навчання підходить як для студентів так і для людей, які мають вже спеціальність. Дуже гарний графік занять, зрозуміле подання матеріалів і цікаві тестові завдання. Отриманні знання і досвід дозволяє мені займатись оптимізацією і просуванням різних сайтів. В Тернополі я не міг знайти подібного навчання! Бажаю компанії продовжувати розвиток в цьому напрямку.

Неля Іванечко

Неля Іванечко

студентка курсу "РРС-спеціаліст"

Усім рекомендую цей курс, тому що тут ви отримаєте не лише теоретичні знання але й практичний досвід.

Лілія Проць

Лілія Проць

студентка курсу "SEO-спеціаліст"

На курсі я систематизувала нові і старі знання. Маю алгоритм дій по просуванню сайту.

Шлемко Мар`яна

Шлемко Мар`яна

студентка курсу "SEO-спеціаліст"

Для мене важливо було структурувати інформацію, яку я знала до курсу, а також навчитись нове. Мої потреби задоволені. Дякую!

Ігор Семенчук

Ігор Семенчук

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Все сподобалось, дуже цікаво, атмосферно та інформаційно. Прийшовши на курс я був повністю не знайомий з таким видом маркетингу як SEO. Зараз, по закінченню, я можу сказати, що я вивчив основи аналізу свого сайту та виправлення проблем які виникають при просуванні.

Жураковський Станіслав

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Хороша подача матеріалу, індивідуальний підхід до кожного студента, доступні домашні завдання, спрямовані на розвиток похідних для SEO навичок.

Володимир Никорчук

Володимир Никорчук

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Викладання лекцій було цікавим. Я повністю задоволений курсом. З великим задоволенням прийду на інші курси (по РРС тощо).

Ріта Касьян

Ріта Касьян

SEO-спеціаліст

Дякую Wise Solutions за можливість пройти програму для SEO-спеціалістів.
Інформацію було подано зрозуміло, доступно і на конкретних прикладах, розкрито всю суть SEO для початківців "без води".
Отримані теоретичні знання тісно перепліталися з практичними, тому я успішно закріпила матеріал і пройшла співбесіду на вакансію "SEO-спеціаліста". Менше, ніж за 2 роки я пройшла шлях від Junior до Senior SEO.

Оля Кополовець

Оля Кополовець

SEO-спеціаліст

В 2017 році я проходила курс "SEO-спеціаліст", навчання тривало 1,5 місяці. В результаті успішно здала на спеціаліста рівень Junior і вже працюю більше року. На разі підвищила кваліфікацію до рівня Middle і повністю задоволена своєю роботою. Рекомендую всім, хто хоче отримати нові знання і влитись в потік IT-професій.

Ярослав Яворський

SЕО-спеціаліст

Достойний курс, в якому трохи більше ніж за місяць розкривають основи професії SEO-спеціаліста. Ідеально піддійде новачкам в цій сфері. Вся інформація подається без води, для закріплення – практичні завдання. Зручний час проведення занять в післяробочий час. Всім рекомендую!

Тарас Василак

студент курсу "SEO-спеціаліст"

Щиро дякую моєму наставнику, компанії Wise Solutions за отримані знання протягом стажування і в ході роботи. Ваша програма стажування дала багато практичних навиків. Інформація надана в вигляді сходинок знизу догори, все находу склеюється. Світлана хороший наставник і професіонал своєї роботи.

А також відеовідгуки ;)