Внутрішній водовідвід Inoxpark

Web-case Inoxpark.ru

Inoxpark.ru – монобрендовий сайт товарної категорії системи внутрішнього водовідведення із нержавіючої сталі, компанії Standartpark. Standartpark – міжнародна компанія з виробничими активностями у Росії та Україні та торговельною мережею у 9 країнах: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Румунія, Польща, Молдова, США, Іспанія.

Перейти на сайт - www.inoxpark.ru

Рік реалізації - 2000

01
Монобрендовий сайт Inoxpark.ru

Адаптивний веб-дизайн для різних пристроїв

Емоції, що виникають у користувача при використанні сайту на різних пристроях можуть стати рішучим фактом у процесі здійснення рішення про купівлю. При реалізації сайту компанії «Inoxpark» ми потурбувались, щоб користувач залишився задоволеним від використання сайту на будь-яких пристроях.

Зручний адаптивний сайт
Зручний функціонал
02
Технічо оптимізований сайт

SEO-дружній сайт

SEO-спеціалісти старанно попрацювали над тим, щоб сайт компанії "Стандартпарк" відповідав вимогам пошукових система та максимально високо ранжувався у пошуковій видачі, завдяки внутрішній технічній оптимізації сайту, підбору якісного та унікального контенту, та наявністю всіх допоміжних для ранжування елементів.

Оптимізація сайту під пошукові системи
03
Дизайн сайту

Зручне графічне відображення товарних підкатегорій

Для приємного користування сайтом можливість вибору товару з товарної підкатегорії була здійснена максимально зручно – товарів відповідно до їх основних відмінних характеристик – гідравлічного перерізу, та подана у вигляді 3D-візуалізацій.

Зручна візуалізація на сайті
Юзабіліті сайту
04
3D-візуалізація продукції

3D-візуалізація зон застосування продукції

При підборі елементів систем водовідводу необхідно точно розрахувати всі параметри. Тому наші фахівці реалізували 3D-візуалізацію продукції та зон її застосування.

3D-візуалізація для зручності подбору товарів
Зручна візуалізація продукції
детальні фото товарів
05
схематичне зображення продукції

Схеми та ескізи до кожного товару

Продукція компанії розрахована на спеціалізоване використання в галузях, де не можна знехтувати навіть найменшими розмірами. Для того, щоб користувач прозоро та із легкістю міг дізнатись усі параметри продукції, що його цікавлять на кожній карточці товару відображена схема продукції та подані детальні характеристики.

схеми товарів на сайті

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.