RC-Hobby - магазин радіокерованих моделей

Проект реалізований на готовому рішенні Wise Shop, після чого розвинувся в інтернет-магазин з індивідуальним стилем і широкими можливостями

Перейти на сайт - https://www.rc-hobby.com.ua/

Рік реалізації - 2015

Швидкодія

Швидкість роботи сайту є одним з основних показників, який формує лояльне ставлення відвідувачів. Підвищити швидкодію дозволили виконані роботи по оптимізації коду і зображень, а також впровадження технології «Композитний сайт».

02

Адаптивна верстка

Практично половина відвідувачів інтернет-магазину використовує різноманітні смартфони або планшети для перегляду товарів і покупок. Тому сайт «підлаштовується» під екран користувача і залишається комфортним для використання на будь-яких пристроях.

Інтеграція з 1С

Для обліку торгових операцій менеджери замовника використовують систему 1С. Налаштування інтеграції дозволили з боку 1С автоматично вивантажувати товари і формувати з них каталог. Замовлення, які здійснюють користувачі, також обмінюються з 1С, як в пряму, так і у зворотний бік.

04

Програма лояльності

Компанія RC-Hobby надає клієнтам безліч шляхів заощадити на покупках. Пропозиції постійним покупцям, бонус за реєстрацію, товари з вітрини, партнерська програма, а також велика кількість акцій. Всі знижки узгоджені між собою і автоматизовані.

05

Редактор описів

Сучасний інтернет-магазин - це не тільки список товарів і корзина, а й велика кількість корисного і барвистого контенту. Ексклюзивно для сайту rc-hobby.com.ua був створений редактор, який дозволяє контент-менеджеру швидко і зручно формувати яскраві описи товарів і статей, а також додавати до них ефекти анімації.

06

SEO-дружній сайт

У створенні сайту брали участь кваліфіковані SEO-фахівці, які постійно контролювали, щоб структура була оптимальною для пошукових роботів, а сам сайт високо ранжувався при в результатах пошуку.

07

Інтеграція з YouTube-каналом

«Первый Радиоуправляемый Канал - 1RC» - це безліч роликів як для новачків так і для ветеранів радіокерованого моделювання. Тут можна побачити огляди новинок і тест-драйви моделей, почути поради експертів, а також спостерігати веселі експерименти зі світу RC. Всі новинки з YouTube-каналу автоматично потрапляють на сайт.

08

Шрифти та кольори

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.