Standartpark.ru

– корпоративний сайт компанії. Компанія "Стандартпарк" – перший російський виробник систем поверхневого водовідведення, міжнародна компанія з виробничими активностями у Росії та Україні та торговельною мережею у 9 країнах: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Румунія, Польща, Молдова, США, Іспанія.

Перейти на сайт - standartpark.ru

Рік реалізації - 2000

01

Адаптивний веб-дизайн для
різних пристроїв

Емоції, що виникають у користувача при використанні сайту на різних пристроях можуть стати рішучим фактом у процесі здійснення рішення про купівлю. При реалізації сайту компанії «Стандартпарк» ми потурбувались щоб користувач залишився задоволеним від використання сайту на будь-яких пристроях.

02

Інтеграція з регіональними базами 1С

Сайт компанії працює на усю Росію, проте номенклатура, ціни, акції та бонуси у регіонах відрізняються. Для вирішення цієї проблеми була здійснена інтеграція з регіональними базами 1С. Цим забезпечили мультирегіональність каталогу продукції (номенклатури та цін на товари), акцій та бонусних систем.

Вигрузка товарів в Yandex Market

Для того щоб відображати товари у маркетплейсі Яндекса налаштовано автоматичне формування xml-файлу з усіма товарами та їх характеристиками. Це значно спрощує роботу менеджера реклами та забезпечує завжди актуальну номенклатуру та прайс у сторонньому сервісі.

04

SEO-дружній сайт

SEO-спеціалісти старанно попрацювали над тим, щоб сайт компанії Стандартпарк відповідав вимогам пошукових система та максимально високо ранжувався у пошуковій видачі, завдяки внутрішній технічній оптимізації сайту, підбору якісного та унікального контенту, та наявністю всіх допоміжних для ранжування елементів.

auto
05

Автоматичне відображення зон застосування в
залежності від обраного класу нагрузки товару

Для того щоб максимально спростити пошук необхідної інформації та зробити процес вибору простішим для відвідувача сайту, була додана візуалізація зони застосування товару у списку товарів. Цей параметр добавляється автоматично при завантаженні товару в 1С з вказаним допустимим класом нагрузки.

06

Сервіси онлайн-розрахунку

На сайті реалізовані сервіси онлайн-розрахунку, що полегшують процес вибору товару для користувача та одночасно звільняє від зайвої консультаційної роботи менеджера з продажу. Зокрема реалізовано: сервіс гідравлічного розрахунку, який доступний лише проектувальникам, що авторизовані на сайті; онлайн розрахунок та підбір водовідвідних лотків у відповідності до 8-ми параметрів; калькулятор по розрахунку необхідної кількості герметику.

07

Кабінет дилера та кабінет проектувальника

Для партнерів компанії розроблено спеціальні кабінети, в яких відображається додаткова профільна інформація та допоміжні сервіси. Для таких користувачів доступний ряд переваг та можливостей у співпраці із компанією «Стандартпарк».

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.