сайт компанії Стандартпарк
корпоративний сайт Стандартпарк
представництво бізнесу в інтернеті Standartpark.ru - корпоративний сайт
Стандартпарк - виробник систем водовідведення

Standartpark.ru

– корпоративний сайт компанії "Стандартпарк" – першого російського виробника систем поверхневого водовідведення. Міжнародна компанія з виробничими активностями у Росії та Україні та торговельною мережею у 9 країнах: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Румунія, Польща, Молдова, США, Іспанія.

Перейти на сайт - standartpark.ru

Рік реалізації - 2000

адаптивний сайт Стандартпарк
01

Адаптивний веб-дизайн для
різних пристроїв

Емоції, що виникають у користувача при використанні сайту на різних пристроях можуть стати рішучим фактом у процесі здійснення рішення про купівлю. При реалізації сайту компанії «Стандартпарк» ми потурбувались, щоб користувач залишився задоволеним від використання сайту на будь-яких пристроях.

02

Інтеграція з регіональними базами 1С

Сайт компанії працює на усю Росію, проте номенклатура, ціни, акції та бонуси у регіонах відрізняються. Для вирішення цієї проблеми була здійснена інтеграція з регіональними базами 1С. Цим забезпечили мультирегіональність каталогу продукції (номенклатури та цін на товари), акцій та бонусних систем.

інтеграція сайту з регіональними базами
забезпечення мультирегіональності каталогу продукції

Вигрузка товарів в Yandex Market

Для того щоб відображати товари у маркетплейсі Яндекса налаштовано автоматичне формування xml-файлу з усіма товарами та їх характеристиками. Це значно спрощує роботу менеджера реклами та забезпечує завжди актуальну номенклатуру та прайс у сторонньому сервісі.

організація вигрузки товарів
вигрузка номенклатури в в Yandex Market
04

SEO-дружній сайт

SEO-спеціалісти старанно попрацювали над тим, щоб сайт компанії Стандартпарк відповідав вимогам пошукових система та максимально високо ранжувався у пошуковій видачі, завдяки внутрішній технічній оптимізації сайту, підбору якісного та унікального контенту, та наявністю всіх допоміжних для ранжування елементів.

auto
05
створення SEO-дружнього сайту

Автоматичне відображення зон застосування в
залежності від обраного класу нагрузки товару

Для того щоб максимально спростити пошук необхідної інформації та зробити процес вибору простішим для відвідувача сайту, була додана візуалізація зони застосування товару у списку товарів. Цей параметр добавляється автоматично при завантаженні товару в 1С з вказаним допустимим класом нагрузки.

візуалізація зони застосування продукції
06

Сервіси онлайн-розрахунку

На сайті реалізовані сервіси онлайн-розрахунку, що полегшують процес вибору товару для користувача та одночасно звільняє від зайвої консультаційної роботи менеджера з продажу. Зокрема реалізовано: сервіс гідравлічного розрахунку, який доступний лише проектувальникам, що авторизовані на сайті; онлайн розрахунок та підбір водовідвідних лотків у відповідності до 8-ми параметрів; калькулятор по розрахунку необхідної кількості герметику.

реалізація на сайті сервісів онлайн розрахунку
онлайн калькулятори
встановлення додаткових сервісів на сайті
розрахункові сервіси на сайті
07

Кабінет дилера та кабінет проектувальника

Для партнерів компанії розроблено спеціальні кабінети, в яких відображається додаткова профільна інформація та допоміжні сервіси. Для таких користувачів доступний ряд переваг та можливостей у співпраці із компанією «Стандартпарк».

кабінет дилера на сайті
особистий кабінет проектувальника

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.