інтернет-магазин Стандартпарк

Web-case Standartpark-shop.ru

Standartpark-shop.ru – інтернет-магазин компанії-виробника Standartpark Розробка мультирегіонального інтернет-магазину для компанії Standartpark - виробника систем поверхневого водовідведення; міжнародна компанія з виробничими активностями у Росії та Україні та торговельною мережею у 9 країнах: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Румунія, Польща, Молдова, США, Іспанія.

01 Інтеграція с регіональними базами 1С

Сайт компанії працює на усю Росію, проте номенклатура, ціни, акції та бонуси у регіонах відрізняються. Для вирішення цієї проблеми була здійснена інтеграція з регіональними базами 1С. Цим забезпечили мультирегіональність каталогу продукції (номенклатури та цін на товари), акцій та бонусних систем.

мультирегіональність каталогу інтернет-магазину
мультирегіональний інтернет-магазин

02 Інтеграція з платіжними системами онлайн-розрахунку

Оскільки територія реалізації продукції через інтернет-магазин є надзвичайно широкою та охоплює покупців із різних регіонів та із різними платіжними уподобаннями – на сайті реалізована інтеграція із 9 платіжними системами: Яндекс.Каса, Visa, MasterCard, Яндекс.Гроші, WebMoney, Qiwi, Сбербанк, Альфа-банк, Промсвязьбанк.

інтеграція інтернет-магазину з платіжними системами

03 Зони застосування з товарами

Для того щоб зменшити навантаження менеджерів-консультантів на сайті реалізована 3D-візуалізація зон застосування товарів компанії, із виведеними товарами на ній. Таке рішення дозволило наглядно відобразити де може бути використана продукція компанії.

3D-візуалізація товарів на сайті

04 Мультирегіональна інформація на сторінці оплата і доставка

Інформація про можливості оплати та способи доставки залежить від регіону розміщення покупця. Тому в залежності від розпізнаного або обраного користувачем свого місцезнаходження інформація у розділі «Оплата і доставка» змінюється.

актуальна інформація про регіональну доставку
регіональна зміна на сайті розділу оплата і доставка

05 Тригерні розсилки

E-mail-маркетинг набирає дедалі більшої популярності, що зумовлено його високою ефективністю. У інтернет-магазині Standartpark-shop налаштовано тригерні розсилки, що надсилаються в залежності від здійснення чи не завершення цільової дії на сайті.

E-mail-маркетинг
розробка інтернет-магазину з широким функціоналом

Ми підберемо ефективне рішення для Вашого бізнесу.