Більше не потрібно купувати декілька модулів вивантаження щоб додавати товари на різні торгові площадки.

Модуль вивантаження від Wise Solutions - вирішує цю потребу надаючи можливість формування файлу експорту товарів з вашого каталогу на найбільш популярні маркетплейси:
• Google Merchants
• Hotline.ua
• Price.ua
• Prom.ua
• Rozetka.com.ua
• Facebook

За допомогою модуля, ви без навичок програмування зможете самостійно налаштувати файли вивантаження, використовуючи умови відбору, підстановку даних і ідентифікатори каталогу товарних площадок та інші характеристики. Це інструмент - який точно полегшить Вам роботу з торговими плозадками і дозволить розширити залучення цільової аудиторії.

Більшість клієнтів, які вже скористалися модулем не могли уявити, наскільки легко, завдяки нашому рішенню, вони зможуть перетворити свій інтернет-магазин в велику торговельну мережу з філіями на самих топових і ефективних торгових площадках.

Для того щоб почати розміщувати товари на торговельних площадках і отримувати більше продажів вже зараз потрібно виконати всього три кроки:
1. Купити модуль вивантаження товарів та активувати його в адміністративній панелі свого інтернет-магазину
2. Налаштувати параметри для вивантаження потрібних розділів і товарів свого каталогу товарів
3. Отримати готовий файл і передати його на торговельний майданчик

Після виконання цих кроків залишається насолоджуватися зростанням кількості звернень і продажів, і далі займатися важливими справами для бізнесу.
Якщо ви все-ще сумніваєтеся, скористайтеся безкоштовною демо-версією модуля.

Відео інструкція:
https://youtu.be/WD8nXbQyu-I


 Почати курс навчання