Кейс міграції з хмарного Бітрікс24 на коробкову версію – Wise Solutions

Автоматизація бізнес-процесів консалтингової компанії

Кейс: Міграція з хмарної на коробкову версію Бітрікс24 та автоматизація для компанії Business Evolutions (Волошин).
Читати кейс
Про проект:
«LLC "Business evolution», або більш знані як компанія «Волошин» – консалтингова компанія у сфері автоматизації управління та обліку підприємств.
Наші партнери, з якими починали співпрацювати ще з налаштування хмарної версії Бітрікс24. Проте з масштабуванням бізнесу, збільшуються й потреби у автоматизації, саме так появився наступний спільний проект - "переїзд" на коробкову версію та автоматизація бізнес-процесів компанії.

Редакція Бітрікс24: Корпоративний портал.

Сайт: https://voloshyn.com.ua/
причина переїзду
Чому саме коробкова версія Бітрікс24?
Клієнт, перш за все, потребував складної інтеграції з 1С, а також були специфічні побажання до реалізації бізнес-процесів, які можливі лише за допомогою доробок зі сторони програмування.

Основна ціль проекту - зробити кожен із етапів угод більш прозорим для керівника та більш зручним для менеджера.
Що реалізовано?
4 автоматизовані воронки продаж
Побудовано чотири воронки продажів, у кожній з яких налаштовані етапи по окремому бізнес-процесу. Кожна із воронок повністю автоматизована. За допомогою редактора бізнес-процесів прописані детальні дії, які відбуваються на кожному етапі між клієнтом та компанією, відповідальним менеджером та іншими співробітниками.
Що реалізовано?
Близько 30-ти шаблонів задач
Завдання можуть ставитись як автоматично так і вручну по шаблонам з картки угоди. Для цього реалізували близько 30-ти шаблонів задач, які відносяться до кожної воронки та кожного етапу бізнес-процесів.

У кожної задачі шаблона є свій відповідальний співробітник, наглядач та термін виконання.
До прикладу задачі "підготувати комерційну пропозицію" чи "виставити рахунок" можуть мати різних виконавців, при цьому відповідальному за угоду менеджеру, не потрібно витрачати час для ручного створення кожної задачі.
Що не менш важливо, у кожній задачі, в залежності від її типу, є детальний перелік дій, який дає чітко зрозуміти відповідальному спеціалісту, що саме необхідно зробити та який результат повинен бути отриманий.
Що реалізовано?
Автоматична передача інформації з у задачу
Для зручності та наглядності користування шаблонами було дороблено механізм, який автоматично підтягує в задачу, виставлену вручну по шаблону з карточки угоди, потрібні поля, такі як номер замовлення в 1С та номер карточки передачі клієнта з 1С. Ці поля вкрай необхідні для того, щоб людина, яка виконує задачу, навіть якщо немає доступу CRM, змогла відразу знайти дані 1С.
Що реалізовано?
Автоматично додається назва клієнта у задачу
Ще одним додатковим функціоналом є автоматичне додавання назви та посилання на клієнта в задачу, яка створюється вручну з картки СРМ.
Звіт по протоколах розмов
Кастомні налаштування звітів під специфіку роботи.
Для забезпечення більш прозорої роботи співробітників та спрощення контролю реалізували звіт, який за обраний період відображає протоколи розмов менеджерів. Таким чином керівник у будь-який момент може подивитись, коли відбулася розмова із клієнтом та який результат домовленостей.
Кастомна двохстороння інтеграція з 1С
Під потреби Компанії виконана кастомна інтеграція з 1С, при якій використовується два модуля обміну. Відбувається двосторонній обмін між Бітрікс та 1С Контрагентами/Компаніями/Контактами з широким переліком полів, та довідниками, які мають вигляд користувацьких полів в форматі списків.
Двохстороння інтеграція з базою данних 1С у відповідності до потреб бізнесу.
Що у підсумку?

Автоматизація проекту та партнерство з компанією «LLC "Business evolution» («Волошин») продовжується та забезпечує лише вигідні умови для двох сторін.
Хочете автоматизувати роботу бізнесу?
Ваш проект потребує індивідуального підходу до автоматизації?
Давайте розпочнемо роботу найближчим часом. Бізнес працює краще з автоматизацією.