Кейс “міграція” інтернет-магазину з Laravel на Бітрікс: Управління сайтом – Wise Solutions

«Міграція» веб-проекту з Laravel на Бітрікс: можливості та переваги

Читати кейс
Про проект:
«ТПК KRONAS» - міжнародна торгово-виробнича компанія, лідер на ринку меблевих комплектуючих та меблів.

Інтернет-магазин - основний ресурс для прямих роздрібних продаж. Масштабуючи бізнес та збільшуючи об'єми продажів стикнулись із тим, що сайт, наповнений великою кількістю товарів та реалізований на безкоштовній CMS Laravel - дуже повільно завантажується. Найкращим розв'язання проблеми - виявилось перенести сайт на більш потужну CMS, яка в змозі справитись із великим навантаженням, тому було обрано "Бітрікс: Управління сайтом". Важливим критерієм відбору як CMS так і підрядника по реалізації була можливість масштабування проекту.
  Головні цілі міграції сайту:
  1. Збільшити швидкодію сайту
  speed
  2. Спростити масштабування сайту
  scaling
  3. Перенести існуючий дизайн та структуру на CMS Bitrix
  design
  Відмінність між CMS Bitrix та Laravel ?
  Чому виникла потреба перенести сайт із Laravel на CMS Bitrix?
  Бітрікс - це готова система управління контентом (CMS), відповідно програміст може одразу приступати до реалізації шаблону, бізнес логіки Замовника.
  Laravel - це набір класів на функцій, з допомогою яких необхідно буде створити таку ж систему управління контентом, тобто спершу реалізувати систему збереження інформації, адмін частину для управління нею, окремі компоненти для виводу інформації.
  Із якими недоліками можна стикнутись розвиваючи складний проект на CMS Laravel?
  Програміст отримує "свободу дій" - його не обмежують у методах як реалізувати шаблон, але при цьому Замовник не має важелів контролю проектом, і з цього часто випливають недоліки.
  Проект може бути написаний так, як вважає за потрібне програміст, мати довільну структуру адмін панелі і відповідно без документації по методах роботи з нею підтримка проекту при зміні підрядника буде ускладнена - кожному новому спеціалісту потрібно затратити багато часу для вникнення у весь код.

  Окрім того оновлення технічних засобів хостингу або зміна хостингу буде ускладненою, так як сама система не містить інструментів діагностики хостингу та проект буде написано лише під певну версію РНР.
  Чому клієнти обирають Бітрікс: Управління сайтом для реалізації проектів?
  Бітрікс Управління сайтом - це готова система управління контентом відповідно програміст буде виконувати лише інтеграцію дизайну, верстки. А система залишатиметься без змін.
  Це гарантує:
  - високу стабільність роботи;
  - захист від злому;
  - вбудовані інструменти для SEO оптимізації сайту;
  - наявність технологій прискорення сайту при високих навантаженнях (кешування, композитний режим роботи, CDN)
  - можливість змінити підрядника в будь-який час. Кількість компаній, котрі займаються розробкою та підтримкою проектів на "Бітрікс: Управління Сайтом" - більше 5 000.
  Окрім того, Бітрікс Управління сайтом забезпечує:
  Хмарне сховище для збереження резервних копій сайту
  Оновлення системи протягом року з можливістю продовження ліцензії
  Можливість діагностики і підтвердження якості розробки проекту
  Моніторинг якості та швидкодії проекту
  Реалізація проекту KRONAS
  Для того, щоб не переносити контент та усі товари вручну було прийняте рішення реалізувати обмін з 1С, де автоматично передавати інформацію про товари, номенклатуру з деталізацією по назві, описах, фото, характеристиках; залишки, ціни, замовлення, контрагенти.

  Під час реалізації проекту взяли до уваги й SEO-складову Інтернет-магазину. Проаналізували структуру URL, і як виявилось присвоєний символьний код не є читабельним, тому прийняли рішення змінити логіку формування URL на більш зрозумілий для користувача. Для зменшення довжини строки пов'язаної із великою кількістю вкладень, було прийняте рішення залишити лише домен, батьківський розділ та назву товару.

  По звершенню усіх робіт на сайті буде реалізований ручний редірект, необхідний для збереження позицій у пошуковій видачі.
  Що у підсумку?

  Клієнт отримав сайт на повноцінній CMS-системі, готовій до масштабування відповідно до потреб та із стабільною швидкодією.
  Відчуваєте, що ваш веб-ресурс не задовільняє всіх потреб бізнесу?